Skip to content

Algorand Tarafından Desteklenen Uçtan Uca Dijital Ödemeler, Büyüyen Ekosistemden Katılımcılarla Başlıyor

23 Aralık 2020 – Algorand, yüksek performanslı platformunu geliştiren birkaç iş ortağının hem satıcılar hem de tüketiciler için sorunsuz dijital ödemeler sunmak için nasıl bir araya geldiğini paylaşmaktan heyecan duyuyor. Online perakendeci Planetwatch tarafından yürütülen en son uygulama, son derece ölçeklenebilir ve güvenli bir blok zincirinin gücünü gösterirken, aynı zamanda Algorand’dan yararlanan artan sayıda kuruluş tarafından sağlanan son derece etkili araçlar ve hizmetlere de ışık tutuyor.

Çevrimiçi hava izleme sensörleri satan bir çevre hizmetleri şirketi olan Planetwatch, WooCommerce uygulamalarında küresel tüketicilerine daha iyi hizmet vermek istedi. Çoğu kripto para birimi ödeme ve müteakip anlaşma için çok değişken olsa da, büyüyen stabilcoinleri kabul edebilmek ideal bir seçenekti.

Bleumi Pay ve PlanetWatch, stabilcoinleri ve diğer dijital para birimlerini kabul etmek için en iyi platformun, hızı, işlem kesinliği, küçük işlem ücretleri ve en yaygın kullanılan stabilcoinlerle zaten entegre olması nedeniyle Algorand olduğunu kabul etti. Algorand, mikro ödemeler de dahil olmak üzere her tür ödeme işlemine olanak tanıyan yüksek performanslı bir platformda açılan daha geniş bir fırsat alanı olduğu için artan sayıda stabilcoin gördü.

Monerium , stabilcoinleri bir adım daha ileri götürdü ve Algorand blok zincirinde euro’dan başlayarak para ihraç etti. Monerium, mevcut banka hesabınızı Algorand adresinize bağlayabilir veya sizin adınıza yeni bir IBAN oluşturabilir, böylece SEPA ağı üzerinden Algorand’a ve borsaya girmeden geri sorunsuz bir şekilde euro aktarabilirsiniz.

Monerium, blokzincirlere e-para vermeye yetkili ilk EMI’dir (Elektronik Para Kurumu) ve Avrupa Ekonomik Alanı ile Birleşik Krallık’ta faaliyet gösterme lisansına sahiptir.Monerium, dünyanın en çok işlem gören ikinci para birimi olan euro’yu destekleyerek, geleneksel finans sistemi ile Algorand ekosistemi arasında köprü kurmada önemli bir rol oynuyor.

Bir Algorand Standart Varlığı olarak euro, Bleumi’nin teklifinin bir parçasıdır ve Planetwatch’ın euro ödemelerini kabul etmesi ve bunları sorunsuz bir şekilde zincir içinde ve dışında aktarması için basit bir yoldur.

Tüm işlemler 5 saniyenin altında tamamlanır ve maliyet 0.0001 € ‘yu aşmaz. Planetwatch daha sonra, kripto para cüzdanlarından euro’ları bir borsadan geçmeden banka hesaplarına sorunsuz bir şekilde aktarabilir.Bu, dahil olan herkes için oldukça zorlayıcı bir kullanım örneğidir ve Algorand’ın değer değişimindeki sürtüşmeleri ortadan kaldırarak finansın geleceğini nasıl yönlendirdiğini göstermektedir.

USDC, Algo, Monerium’un euro veya MyAlgo gibi bir cüzdanda Algorand destekli başka bir varlığa sahip olan herkes dijital cüzdanlarını Planetwatch web sitesinde ödeme sırasında kullanabilir.

My Algo, Algorand Blockchain ile etkileşim için bir arayüz sağlayan gözetim dışı bir Algorand cüzdanıdır. Web tabanlıdır ve birden fazla Algorand cüzdanını ve özelleştirilebilir bir kontrol panelini destekler.Bu uygulamayı tam bir döngü haline getirmek için Planetwatch siparişleri ve parayı alacak ve sensörleri kullanıcılara gönderecek.

Planetwatch, Bleumi Pay, Monerium ve RandLabs’dan haber alın

Bu örnekteki değer zincirinde işlemler çok daha verimli, güvenli, merkezi olmayan ve uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilir.

Uçtan Uca Ödeme Katılımcıları:Planetwatch:

İşlerinin bir e-ticaret bileşenine sahip bir çevre hizmetleri şirketi. Dünyanın en büyük temel fizik laboratuvarı olan CERN’in ilk blok zinciri yan ürünü olan Planetwatch, küresel hava kalitesi izlemeyi iyileştiriyor ve milyonları etkileyen hava kirliliğinin halk sağlığı sorununu çözmeye önemli katkılar sağlıyor. Planetwatch’ın Algorand’dan nasıl yararlandığı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Bleumi : Boston merkezli bir blockchain teknolojisi şirketi, günlük ödeme ve ödeme kullanım durumlarında işletmelerin dijital para birimini benimsemesini sağlayarak blockchain ekosisteminin son milini kapsayan ödeme çözümleri oluşturmaya odaklandı. Bleumi Pay, her büyüklükteki işletme için dijital para birimi ödemelerini ve ödemelerini entegre etmek için güçlü entegrasyon araçları sunar. Bleumi’nin Algorand’dan nasıl yararlandığı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Monerium : Dijital para birimini erişilebilir, güvenli ve işlem yapmayı basit hale getirme misyonuna sahip bir finans teknolojisi şirketi. Monerium, blokzincirlere e-para vermeye yetkili ilk EMI’dir (Elektronik Para Kurumu) ve Avrupa Ekonomik Alanı ile Birleşik Krallık’ta faaliyet gösterme lisansına sahiptir. Şirket, Algorand üzerinden dijital euro ihraç ediyor. Monerium’un Algorand’dan nasıl yararlandığı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Circle : İşletmelerin ve tüketicilerin ödemeler için stablecoin’lerin gücünden yararlanmalarını sağlayan küresel bir finans firması. 3 milyar dolarınüzerindedolaşımda olan USDC, dünyanın en hızlı büyüyen tam rezerv stabilcoinidir. Circle’ın Algorand’dan nasıl yararlandığı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

MyAlgo Cüzdan: İşletmelerin ve tüketicilerin, dijital varlıkları gönderip almak, etkinliği izlemek, varlıkları yönetmek ve daha fazlası için basit ve güvenli bir yol sağlayarak Algorand blok zinciri ile serbestçe etkileşim kurmasına olanak tanıyan bir Algorand Cüzdan.

Daha fazla bilgi edinmek ve cüzdanı indirmek için https://wallet.myalgo.com/ adresini ziyaret edinet edin

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir