Skip to content

2020 Algorand Büyükelçi Ödül Programı – Mart Güncellemesi.

26 Mart 2020 – Bu sayfa, Büyükelçi topluluğumuzun ödüller kazanması için daha fazla yolla güncellendi. Büyükelçi ödüllerinin kapsamını ve kapsamını nasıl daha da geliştirebileceğimize dair geribildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz.

Bir Algorand Büyükelçisi olarak, dünya çapındaki Algorand blockchain topluluğu arasında kilit liderlerimizden birisiniz. Algorand blok zincirinin potansiyeline inanan ve blockchain ekosisteminin gelişimi hakkında bilgi ve kavrayışları paylaşmaya odaklanan yerel topluluklar oluşturmaya yardımcı olan inanılmaz bir grubun parçasısınız. Algorand Vakfı, canlı Algorand toplulukları oluşturmak için yaptıkları iş için en büyük ortaklarımızı ödüllendirmek için küresel bir program oluşturdu.

Yerel Algorand topluluğunuzu büyütürken, başarıları tamamlayarak Algos kazanmaya hak kazanacaksınız. Bu ödüller, topluluğa olan bağlılığınız için teşekkür etme yolumuzdur. 

Aşağıdaki Başarı ödülleri listesine göz atın veya kendi teklifinizi gönderin ve bugün kazanmaya başlayın! 

Bir Etkinlik Düzenleyin: 1.000 Algos Kazanın 

Kelimeyi yaymanın en iyi yollarından biri bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktır! Geliştirici atölyelerinden Algorand ve / veya hackathonlarla ilgili daha geniş buluşmalara kadar tüm toplantılar, daha fazla insanın Algorand ekosistemine katılması için harika bir yoldur. Ve Algorand’ın blockchain platformu çok çeşitli kullanım durumlarına izin verdiğinden, herhangi bir kitle doğru kitledir. Çeşitliliğin ve kaynaştırmanın gerçek anlamda küresel, sınırsız bir ekonomi yaratmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. 

Her başvuru, onay için Algorand Vakfı tarafından incelenecek ve katılımcıların bir e-posta listesi, etkinlikten resimler, sosyal kanallarımızda paylaşılabilmesi ve yeni oluşturulan Algorand Cüzdanlarının bir listesini içermelidir. 

Bir Büyükelçi olarak, bir etkinlik planladığınızı bildirmek için yerel topluluk yöneticinize ulaştığınızdan emin olun, böylece onu tanıtmanıza yardımcı olabiliriz! 

Yaklaşan etkinliklerimize göz atın: https://community.algorand.org/events/#/list

Yeni Cüzdan Oluşturuldu: 100 Algos Kazanın

Toplantı katılımcılarınız oturumunuzun bir parçası olarak Algorand Cüzdanını indirirse, toplantı başına en fazla 10 cüzdan olmak üzere, cüzdan başına 100 Algos kazanacaksınız. Yeni cüzdan ödülleriyle ilgili belirli Şartlar ve Koşullar vardır.  

Yerel bir Hackathon’da Algorand’ı temsil edin: 1000 Algos kazanın

Hackathonlar, geliştiricilerin Algorand Blockchain’deki yolculuğuna başlaması için harika bir yoldur. Bir Algorand Büyükelçisi olarak yerel bir hackathon’a katılırsanız, hackathon gruplarının Algorand blok zincirinde kodlamaya başlamasına yardımcı olmak için kullanmanız için bir dizi araç / içerik sağlayacağız. Algorand blockchain’in esnekliği ve kullanılabilirliği, çeşitli dikey sektörlerde ve kullanım örneklerinde hackathonların katılım için uygun olacağı anlamına gelir. İçeriği ve materyali desteklemenin yanı sıra, Büyükelçiler etkinliğe katılım resimlerini paylaştıktan sonra sosyal kanallarımız üzerinden paylaşabileceğimiz 1000 Algo ödülü alacaklar.

Online Webinar \ Workshop veya Destek \ Algorand’ın barındırdığı Webinar \ web konferansına katılın: 500 Algos kazanın

Web seminerleri veya web konferansları, bir kitleye birbirinden büyük coğrafi mesafeler olabilecek bilgiler ve bilgiler sağlamanın harika bir yoludur. Kendi kitleniz veya topluluğunuz için kendi web seminerinizi yönetirseniz veya resmi olarak Algorand tarafından düzenlenen bir web seminerine katılırsanız, 500 Algo ödülü alırsınız. Lütfen web seminerinin kaydına bir URL bağlantısı sağlayın.

5 İçerik Oluşturun: 1.500 Algos Kazanın  

İçerik makaleler, blog gönderileri, infographics, videolar, röportajlar, vb. Olabilir. Bir Büyükelçi olarak, topluluk web sitemize özel erişiminiz olacak, bu da içeriğinizi doğrudan topluluk blogumuzda yayınlamanıza izin verecektir . Orada beş parça var mı? Algos’unu al! 

Algorand Vakfı, mevcut odak alanları ve küresel amplifikasyon gerektiren konular etrafında içerik oluşturmak için Elçileri ile işbirliği yapacaktır. 

Algorand tarafından barındırılan İçerik için 1000 Algo Bonusu

Algorand Vakfı her ay doğrudan web sitesinde yayınlanacak bir makale seçecektir. Makaleniz seçilirse, fazladan 1000 Algos alacaksınız. Eserinizin üçüncü taraf bir medya kuruluşunda yayınlanabilmesi için de aynı şey geçerli! Sadece içeriğinizin alındığı bağlantıyı bizimle paylaşın! 

Başarı Ödüllerinin Özeti

EtkinlikÖdül
Anlaşma
Toplantı Düzenleme (min 10 kişi)Yeni Algo cüzda noluşturmalarını iste1000 ALGO /Cüzdan başına 100 ALGO
Hackathon sunumu hazırla 1000 ALGO
Online Webinar / Workshop hazırla (min 10 kişi)500 ALGO
Algorand’ın barındırdığı webinarlara katıl500 ALGO
5 İçerik parçaları (yazılı veya  görsel )1500 ALGO
Algorand’ın barındırdığı 1000 ALGO 
İnfografik (>10 puandanlar fazla)300 ALGO
Çeviri yap (1000 kelime başına )200 ALGO
Diğer Ödüller 
Ekosistemi büyütme ödülü 
Büyükelçi çeyrek ödülü
500 ALGO
5000 ALGO

Algorand topluluğunu büyütmek için başka fikirleriniz mi var? Onları gönderin!

Büyükelçinin buluşma organizasyonu ve içerik oluşturmanın ötesinde topluma ve ağa birçok değerli katkı sağlayabileceğini biliyoruz, bu yüzden fikirlerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz ve ağ büyümesine yönelik çeşitli çabaları ödüllendireceğiz. “Büyüyen Eko” ödülü, Büyükelçilerin topluluğumuzu büyütmek için kullandığı yenilikçi fikirleri hızlı bir şekilde ödüllendirmemizi sağlıyor.

Bu ödül programı, Büyükelçilerimizin Algorand ekosisteminin büyümesine öncülük etmelerini sağlamanın bir yoludur. Algorand Vakfı, katkınızı geçici olarak değerlendirmek ve ödüllendirmek için takdir yetkisini kullanacaktır.   

Büyükelçi Ödüller Hüküm ve Koşullarımızı buradan görebilirsiniz .

Büyükelçi Programı hakkında daha fazla bilgi edinin ve Mevcut Büyükelçiler’i buradan görüntüleyin . 

Sorular? Sık sorulan soruları görüntüleyin veya ecosystem@algorand.com adresine ulaşın

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir